Sample Headline

O nás

Medellin Club
Košice

Medellín ako mesto v Kolumbii bolo považované za jedno z najnebezpečnejších miest na svete... Bolo domovom pre drogového magnáta Pabla Escobara. Medellin v Košiciach je však úplne iný - krásny a bezpečný podnik v štvrti Staré mesto na Mäsiarskej ulici 46.  Medellin preslávili krásne ženy, perfektná atmosféra a drinky, o čom svedčí jeho prezývka ,,miesto večnej jari". Ak sa do Medellinu vyberiete v lete/zime, uchváti vás krásna letná/zimná teraska s palmami.
Oslavy, diskotéky, SHISHA so širokým výberom tabaku a vodných fajok, šípkové turnaje, stolný futbal zadarmo, wifi, Doxxbet dotvárajú tú správnu atmosféru.... V bare hrá rozmanitá hudba od ragge a starej salsy až po disko. Medellin je miesto, ktoré rozhodne musíte navštíviť!

Nápojový lístok

Ceny sú aktuálne

Naša ponuka

Gambrinus 10°, Pilsner Urquell 12°. Bez čistých pivných ciest nikdy hviezdne pivo nenačapujete... Pivné trúbky napájame a premývame vodou kažý deň... Vedzte, že aj prvé pivo bude pre vás zážitkom! Pivo pijeme z pohárov a tie si zaslúžia exkluzívnu starostlivosť. V hviezdnych podnikoch sa používajú zásadne špeciálne umývacie prostriedky určené na pivné sklo a výčapník vždy po ich použití pohár dodatočne ostrekne čistou vodou. Smotanová pena a krištáľovo čisté pivo v zachladenom a čistom skle je pre nás prioritou... Nazdravie!

Káva Franck Superiore
Franck espresso Superiore je vyrobené na základe výberu najlepších druhov kávy Arabiky a ako výsledok použitia vrcholových vedomostí a technológie. Má mimoriadnu chuť aj arómu. Superiore je zmes, ktorá vám poskytne úplný kávový pôžitok. Táto rafinovaná zrnková káva zo Strednej a Južnej Ameriky a Ázie prináša neodolateľnú symfóniu zamatovej, plnohodnotnej chuti s kvetinovými tónmi na čokoládovom základe. Nápoj má bohatú chuť a plnosť. Svojou charakteristickou penou poskytuje pôžitok z každodenného espressa, ako najušľachtilejšie druhy kávovej kultúry Arabica. Espresso Superiore je viac než espresso!
Káva Superiore je zložená zo 100% kávy arabica.

 Kvalitné slovenské a zahraničné vína

Priestory

Kontaktný formulár

Adresa: Mäsiarska 46, 040 01 Košice

Telefón0940 706 726

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.